Kontakt

Ak potrebujete nájsť odpoveď na svoju konkrétnu situáciu, s veľkou pravdepodobnosťou už bola riešená v článkoch či diskusiách. Použite prosím vyhľadávanie, kategórie aj značky

Ak máte záujem o dlhodobú spoluprácu ohľadne daní, účtovníctva, miezd a celkovej starostlivosti + riešenia súvisiacich problémov, pozrite si presne, v čom sme dobrí a ako to prebieha.

Ak máte záujem o prémiovú konzultáciu, pozrite si oblasti, v ktorých vám viem pomôcť, postup a podmienky a objednajte sa prostredníctvom príslušného formulára.

Možno vám pomôže niektorý z mojich návodov a pomôcok.

Ak chcete blog a moju prácu podporiť dobrovoľným príspevkom, inštrukcie nájdete tu.

Ak máte zaujímavý tip, postreh, doplnenie resp. možnosť či ponuku spolupráce, budem rád, ak mi napíšete prostredníctvom tohto formulára. Ak riešite zaujímavú situáciu, rád si ju pozriem a rád sa čosi nové naučím. Vopred ďakujem – z časových dôvodov odpoviem prioritne na správy, ktoré sa pretínajú s mojim záujmami a kalendárom.

Aby som Vás mohol spätne kontaktovať, potrebujem od Vás Vaše meno, priezvisko a e-mail, ktoré použijem výhradne na účel zodpovedania Vašich otázok a postrehov a nadviazania spolupráce. Váš e-mail nepoužijem na iný účel a tieto osobné údaje spracúvam (prevádzkovateľom je Libertax Consulting s.ro., Hlavná 108, 040 01 Košice) na právnom základe plnenia zmluvy a môjho oprávneného záujmu. Na účely zodpovedania otázok a reagovania na komentáre pod konkrétnym článkom na blogoch spracúvam Vaše meno, priezvisko a e-mail (prostredníctvom služby Disqus) na základe Vášho súhlasu po dobu nevyhnutnú na konštruktívnu diskusiu. Viac o Vašich právach a o tom, že ochranu Vašich osobných údajov beriem vážne, sa dozviete v Zásadách spracúvania osobných údajov a tu je aj Privacy Policy diskusnej platformy Disqus.

 

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

alebo priamo email [email protected]

 

Ak chceš dostávaš na svoj email každý nový tip či článok, zanechaj svoj email tu:

Nevynechaj žiadny nový článok

 

Vzápätí dostaneš potvrdzovací e-mail a po jeho potvrdení už dostávaš e-mailové novinky.

A pre istotu sa pridaj aj do našej Facebookovej stránky “Podnikajte slobodne”

 

Blogy ĽudskouRečou.sk a DaňovéPriznanieDPH.sk prevádzkuje:

Libertax Consulting s.r.o.
Hlavná 108
040 01 Košice – mestská časť Staré mesto
IČO: 44121881
DIČ: 2022602417
Spoločnosť je zapísaná v oddieli Sro, vložka číslo: 21769/V v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I
Bankové spojenie: FIO banka, č. ú.(EUR): 2800183510 / 8330 IBAN SK4783300000002800183510
e-mail: [email protected]
telefón (Peter Furmaník): 0908 992 787

Blogy financuje predaj návodov a pomôcok a Vaše príspevky.

Obchodné podmienky